top of page

eduk@cja

 

Wszystkie nasze działania szkoleniowe są po to, by stworzyć drogę do pomocy dzieciakom. To taka nasza droga, nasz pomysł na pozyskanie funduszy, które przekażemy tm, którzy są w potrzebie.

 

Oferując kursy, seminaria czy konferencje - myślimy tak samo o ich wysokiej jakości merytorycznej i organizacyjnej, jak i o tym jak szybko i jak duży dochód z każdego z tych wydarzeń będziemy mogli przekazać potrzebującym.

SEMINARIA DLA TRENERÓW PRACUJĄCYCH Z KOBIETAMI

Wiecie, że po wielu pozytywnych sygnałach ze strony uczestników a także głosach zapotrzebowania płynących ze środowiska kobiecego futbolu w Polsce przygotowujemy dni pełne wiedzy szkoleniowej? Każdorazowo zgodnie z oczekiwaniami wszystkich biorących udział w seminariach.

Trenerzy - nie tylko ci, pracujący na co dzień z kobietami - mają niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w światowym futbolu. Seminaria są wyjątkowymi wydarzeniami na mapie piłkarskiej edukacji w Polsce.

Te dni będą odbywać się cztery razy w roku - zarówno w marcu, czerwcu, wrześniu jak i grudniu - i wejdą na stałe w kalendarz żeńskiego futbolu i staną w nim znaczącym czasem.

Trenerzy zapoznają się z czterema pokazami na boisku oraz również czterema wykładami teoretycznymi. To aż 10 godzin wiedzy, możliwości wymiany doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z prelegentami oraz atrakcyjny konkurs dla uczestników.

Każde seminarium zgromadzi 80-100 uczestników.

 

MARZEC - WOMEN'S FOOTBALL DAY
To wydarzenie - jak każde organizowane we współpracy z PZPN wyrasta na czołowe w skali Europy. Udział w tym seminarium zadeklarowali tacy trenerzy jak: Amy McDonald (szefowa akademii Glasgow City Ladies), Pat Creemers (trener bramkarek reprezentacji Belgii), Johanna Sjögren (trenerka FC Rosengard) i Monika Grygorowicz (Rehasport Poznan).

 

CZERWIEC - DOBRE PRAKTYKI W KOBIECYM FUTBOLU
Nie ma nic lepszego niż uczenie sie przez praktykę. Prelegenci będą pracować z każdą - maksymalnie 20-osobowa grupa - w takim samym wymiarze czasu. Każdy z nich jest specjalista w różnej dziedzinie futbolu - budowania zespołu, psychologii, przygotowania fizycznego i treningu bramkarskiego. Do udziału w tych warsztatach zaprosiliśmy takich fachowców jak: Martin Sjögren (trener Linkopings FC), Fabiana Comin (trenerka Chievo Verona), Sjoerd Woundenberg (trener bramkarzy Ajax Amsterdam) i Marzanna Herzig (AWF Kraków).

 

WRZESIEŃ - PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET
Przygotowanie motoryczne ciągle pozostaje bardzo istotnym aspektem pracy szkoleniowej. Do współpracy zaprosiliśmy znakomite autorytety w tej dziedzinie: Dimitri Lipoff (trener przygotowania fizycznego Paris Saint Germain), Emma Hayes (trenerka Chelsea Football Club), Britta Carlson (trenerka przygotowania fizycznego VfL Wolfsburg) i Monika Grygorowicz (Rehasport Poznan).

 

GRUDZIEŃ - PSYCHOLOGIA W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET
Po zakończonej pracy w grupach uczestnicy sami stworzą dobrą praktykę i zaprezentują ją pozostałym uczestnikom na zakończenie warsztatów. Do udziału w warsztatach zaprosiliśmy największe autorytety z dziedziny psychologii w Polsce i zagranicą jak Marzanna Herzig czy Grzegorz Więcław oraz jeden z najlepszych psychologów sportu na świecie Dan Abrahams.

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ

Mamy również, dobre informacje dla trenerów pracujących w Polsce. Wspólnie z Football Academy przygotowujemy nie lada gratkę dla tych, którzy poszukują wiedzy. W marcu zawitają do nas trenerzy z Hannover 96, we wrześniu z Benficy Lizbona a w październiku z Dinama Zagrzeb.

 

Camp dla piłkarzy oraz seminarium dla trenerów, pokazowe treningi i panel szkoleniowy z udziałem trenerów przygotowania fizycznego, bramkarzy oraz dyrektorów akademii.

Na tych dniach skorzystają zarówno szkoleniowcy, jak i najmłodsi piłkarze. To będą prawdziwe dni rozwoju. Rezerwujcie sobie czas :)

KEEPERS FOUNDATION EDUCATION PROGRAMME

Stworzyliśmy w Keepers Foundation program odpowiedzialny wyłącznie za edukację i rozwój trenerów - Keepers Foundation Education Programme.

Uczestnicy programu uczą się online otrzymując wiedzę wprost do skrzynek mailowych. Oprócz wiedzy teoretycznej w postaci licznych materiałów dotyczących piłki nożnej - dla dzieci, dorosłych, piłkarzy zawodowych i amatorów, mają możliwość uczestniczenia w licznych konferencjach i spotkaniach edukacyjnych pod marką naszej fundacji.

Program jest realizowany codziennie. W każdy dzień tygodnia. Co 24 godziny trenerzy otrzymują opracowania, filmy, analizy, koncepcje szkolenia, konspekty treningów, sprawozdania z konferencji, czasopisma ... To wszystko na temat techniki, taktyki, treningu mentalnego, psychologii, zdolności motorycznych, trening fizycznego i wielu innych, których trenerzy używają w codziennej pracy szkoleniowej.

Program dedykowany jest trenerom i pracownikom ośrodków piłkarskich, z którymi współpracujemy na całym świecie. W chwili obecnej z programu korzysta 78 trenerów z Peru, Dominikany, Granady, Gambii, Konga, Beninu, Nigerii, Wybrzeża Kości Słoniowej, Madagaskaru, Rwandy, Burundi, Senegalu, Kamerunu, Zambii, Togo, Lesotho, RPA, Botswany, Ghany, Kenii, Malawi, Mali, Namibii, Republiki Środkowoafrykańskiej, Tanzanii, Ugandy i Sierra Leone.

WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

W palecie edukacyjnej Keepers Foundation znajdują się nie tylko szkolenia dla trenerów i zawodników. Pion Eduk@acja to także szkolenia dla nauczycieli. 

Przedstawiamy Wam pierwsze z założeń programu "Teach the Teachers". Warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego odbywać sie będą w każdym z 16 województw Polski. Dwie wiodące płaszczyzny szkoleń to: psychologia sportu i zapobieganie kontuzjom. Planujemy w ciągu 3 lat przeszkolić 2500 nauczycieli.

bottom of page