eduk@cja

 

KEEPERS FOUNDATION EDUCATION PROGRAMME

Stworzyliśmy w Keepers Foundation program odpowiedzialny wyłącznie za edukację i rozwój trenerów - Keepers Foundation Education Programme.

Uczestnicy programu uczą się online otrzymując wiedzę wprost do skrzynek mailowych. Oprócz wiedzy teoretycznej w postaci licznych materiałów dotyczących piłki nożnej - dla dzieci, dorosłych, piłkarzy zawodowych i amatorów, mają możliwość uczestniczenia w licznych konferencjach i spotkaniach edukacyjnych pod marką naszej fundacji.

Program jest realizowany codziennie. W każdy dzień tygodnia. Co 24 godziny trenerzy otrzymują opracowania, filmy, analizy, koncepcje szkolenia, konspekty treningów, sprawozdania z konferencji, czasopisma ... To wszystko na temat techniki, taktyki, treningu mentalnego, psychologii, zdolności motorycznych, trening fizycznego i wielu innych, których trenerzy używają w codziennej pracy szkoleniowej.

Program dedykowany jest trenerom i pracownikom ośrodków piłkarskich, z którymi współpracujemy na całym świecie. W chwili obecnej z programu korzysta 78 trenerów z Peru, Dominikany, Granady, Gambii, Konga, Beninu, Nigerii, Wybrzeża Kości Słoniowej, Madagaskaru, Rwandy, Burundi, Senegalu, Kamerunu, Zambii, Togo, Lesotho, RPA, Botswany, Ghany, Kenii, Malawi, Mali, Namibii, Republiki Środkowoafrykańskiej, Tanzanii, Ugandy i Sierra Leone.

SEMINARIA DLA TRENERÓW PRACUJĄCYCH Z KOBIETAMI

Wiecie, że po wielu pozytywnych sygnałach ze strony uczestników a także głosach zapotrzebowania płynących ze środowiska kobiecego futbolu w Polsce przygotowujemy dni pełne wiedzy szkoleniowej? Każdorazowo zgodnie z oczekiwaniami wszystkich biorących udział w seminariach.

Trenerzy - nie tylko ci, pracujący na co dzień z kobietami - mają niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w światowym futbolu. Seminaria są wyjątkowymi wydarzeniami na mapie piłkarskiej edukacji w Polsce.

Te dni będą odbywać się cztery razy w roku - zarówno w marcu, czerwcu, wrześniu jak i grudniu - i wejdą na stałe w kalendarz żeńskiego futbolu i staną w nim znaczącym czasem.

Trenerzy zapoznają się z czterema pokazami na boisku oraz również czterema wykładami teoretycznymi. To aż 10 godzin wiedzy, możliwości wymiany doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z prelegentami oraz atrakcyjny konkurs dla uczestników.

Każde seminarium zgromadzi 80-100 uczestników.

 

MARZEC - WOMEN'S FOOTBALL DAY
To wydarzenie - jak każde organizowane we współpracy z PZPN wyrasta na czołowe w skali Europy. Udział w tym seminarium zadeklarowali tacy trenerzy jak: Amy McDonald (szefowa akademii Glasgow City Ladies), Pat Creemers (trener bramkarek reprezentacji Belgii), Johanna Sjögren (trenerka FC Rosengard) i Monika Grygorowicz (Rehasport Poznan).

 

CZERWIEC - DOBRE PRAKTYKI W KOBIECYM FUTBOLU
Nie ma nic lepszego niż uczenie sie przez praktykę. Prelegenci będą pracować z każdą - maksymalnie 20-osobowa grupa - w takim samym wymiarze czasu. Każdy z nich jest specjalista w różnej dziedzinie futbolu - budowania zespołu, psychologii, przygotowania fizycznego i treningu bramkarskiego. Do udziału w tych warsztatach zaprosiliśmy takich fachowców jak: Martin Sjögren (trener Linkopings FC), Fabiana Comin (trenerka Chievo Verona), Sjoerd Woundenberg (trener bramkarzy Ajax Amsterdam) i Marzanna Herzig (AWF Kraków).

 

WRZESIEŃ - PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET
Przygotowanie motoryczne ciągle pozostaje bardzo istotnym aspektem pracy szkoleniowej. Do współpracy zaprosiliśmy znakomite autorytety w tej dziedzinie: Dimitri Lipoff (trener przygotowania fizycznego Paris Saint Germain), Emma Hayes (trenerka Chelsea Football Club), Britta Carlson (trenerka przygotowania fizycznego VfL Wolfsburg) i Monika Grygorowicz (Rehasport Poznan).

 

GRUDZIEŃ - PSYCHOLOGIA W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET
Po zakończonej pracy w grupach uczestnicy sami stworzą dobrą praktykę i zaprezentują ją pozostałym uczestnikom na zakończenie warsztatów. Do udziału w warsztatach zaprosiliśmy największe autorytety z dziedziny psychologii w Polsce i zagranicą jak Marzanna Herzig czy Grzegorz Więcław oraz jeden z najlepszych psychologów sportu na świecie Dan Abrahams.

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ

WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

W palecie edukacyjnej Keepers Foundation znajdują się nie tylko szkolenia dla trenerów i zawodników. Pion Eduk@acja to także szkolenia dla nauczycieli. 

Przedstawiamy Wam pierwsze z założeń programu "Teach the Teachers". Warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego odbywać sie będą w każdym z 16 województw Polski. Dwie wiodące płaszczyzny szkoleń to: psychologia sportu i zapobieganie kontuzjom. Planujemy w ciągu 3 lat przeszkolić 2500 nauczycieli.

Wszystkie nasze działania szkoleniowe są po to, by stworzyć drogę do pomocy dzieciakom. To taka nasza droga, nasz pomysł na pozyskanie funduszy, które przekażemy tm, którzy są w potrzebie.

 

Oferując kursy, seminaria czy konferencje - myślimy tak samo o ich wysokiej jakości merytorycznej i organizacyjnej, jak i o tym jak szybko i jak duży dochód z każdego z tych wydarzeń będziemy mogli przekazać potrzebującym.

Mamy również, dobre informacje dla trenerów pracujących w Polsce. Wspólnie z Football Academy przygotowujemy nie lada gratkę dla tych, którzy poszukują wiedzy. W marcu zawitają do nas trenerzy z Hannover 96, we wrześniu z Benficy Lizbona a w październiku z Dinama Zagrzeb.

 

Camp dla piłkarzy oraz seminarium dla trenerów, pokazowe treningi i panel szkoleniowy z udziałem trenerów przygotowania fizycznego, bramkarzy oraz dyrektorów akademii.

Na tych dniach skorzystają zarówno szkoleniowcy, jak i najmłodsi piłkarze. To będą prawdziwe dni rozwoju. Rezerwujcie sobie czas :)