o nas

Na rzecz dzieci w Polsce i na całym świecie działamy już od kilku lat. To właśnie nasze doświadczenia były motywem, który zainspirował nas do usystematyzowania ich w jednym miejscu, we wspólnych działaniach, pod jednym szyldem.

Pod szyldem KEEPERS FOUNDATION.

 

Staramy się nieść pomoc w wielu miejscach. Na wiele sposobów. W wielu płaszczyznach. Główne sfery naszych działań to: działalność charytatywna; działalność szkoleniowa i edukacyjna; wspieranie sportu niepełnosprawnych a także społeczna odpowiedzialność biznesu.

 

Fundacją zarządza czwórka ludzi posiadających ogromne doświadczenia w zakresie sportu, działalności organizacji pozarządowych, pomocy osobom niepełnosprawnym a także akcji charytatywnych na całym świecie.

Połączenie tych umiejętności oraz pasja i szczerość to największy kapitał fundacji.

Wszystkie nasze działania mają naczelną zasadę: muszą odbywać się przy zachowaniu godności każdej osoby, bez względu na wiek, światopogląd, narodowość, rasę, sytuację społeczną i przekonania. Niezależnie od zakątka świata, w którym się znajdujemy.
 

Dlatego właśnie chcemy skupić wokół idei fundacji, przedstawicieli organizacji pokrewnych w kraju i za granicą, pragnących promować polską kulturę, historię i myśli szkoleniową. mimo młodego wieku naszej fundacji pragniemy zachęcić do wsparcia naszych działań również osoby, których wizerunek i osobowość stanowią wartość w dzisiejszym zabieganym świecie.

Copyright © Keepers Foundation 2015 - 2017

All rights reserved.

 

Prawa autorskie wszystkich tekstów należą do Keepers Foundation.

Żadna część tekstów nie może być kopiowana, reprodukowana bez zgody właściciela prawa autorskich.

Autorzy fotografii w serwisie: Grzegorz Press, Anna Nesterewicz, Gabriela Szewczyk, Marcin Papierz, Bartłomiej Budny, Karolina Gmyz, Paula Duda, Mariusz Kuchta, Joanna Żmijewska.

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

KEEPERS FOUNDATION

fundacja wspierająca upowszechnianie sportu

wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - w Rejestrze Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej pod numerem: 0000554605 w dniu 22 kwietnia 2015 przez Sąd Rejonowy w Bielsku Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

REGON: 361326934 NIP: 5482669329

 

Konto bankowe: PL84124062181111001063008730

z siedzibą w: 43-470 Istebna 1300 powiat cieszyński, województwo ślaskie, Polska

POMAGAJĄ NAM

W KONTAKCIE

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now